درباره انتشارات واله

انتشارات واله از آغاز فعالیت در سال 1388 تا کنون بیش از 200 عنوان کتاب کمک آموزشی برای مقاطع پیش دبستانی، دبستان، متوسطه و کنکور منتشر کرده است. برخورداری از همکاری مؤلفان توانمند و باتجربه و دبیران برجسته در کنار دقت روزافزون در ویرایش متن و طراحی سؤالات روزآمد موجب شده که کتاب های واله به عنوان منابعی باکیفیت و قابل اتکا مشهور شوند.
انتشارات واله یکی از زیرمجموعه های مؤسسه آموزشی فرهنگی واله است که با هدف پرورش همه‌جانبه کودکان و نوجوانانی دانا و توانا تأسیس گردیده است و در عرصه های مختلف آموزشی فعالیت دارد. از شاخص ترین آن ها، مدارس غیردولتی در تهران و کرج، آموزشگاه های علمی تقویتی و تیزهوشان، و آزمون های آزمایشی ادواری در سراسر کشور را می توان نام برد.
با راه اندازی فروشگاه آنلاین واله، راهی آسان برای تهیه کتاب های کمک آموزشی واله در دسترس دانش‌آموزان، اولیا و مربیان ارجمند قرار گرفته است تا کتاب های مورد نیاز خود را به راحتی سفارش دهند و در محل دلخواه دریافت کنند.
دیدگاه واله همواره ارتقای وظیفه حرفه ای و صنفی به مسئولیت اجتماعی، دینی و ملی بوده است. امیدواریم در راه رسیدن به این هدف والا توفیق بیابیم.

علی واله
مدیر مسئول انتشارات واله