1. تمامی کتاب‌های ارائه شده توسط انتشارات واله پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش از انبار جمع‌آوری و از طریق پیک یا پست و به انتخاب مشتری ارسال می‌گردد.
  2. کلیه کتاب‌ها به‌صورت نو عرضه می گردد و انتشارات واله به هیچ عنوان کتاب دست دوم توزیع نمی‌کند.
  3. کلیه کتاب‌های عرضه شده در سایت انتشارات واله دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد می‌باشند و به هیچ عنوان کتاب فاقد مجوز یا ممنوع الچاپ در سایت عرضه نمی‌شود.
  4. مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و کلیه بسته های پستی بیمه هستند پس از ارسال انتشارات واله کد رهگیری مرسوله پستی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که از طریق نشانی pub@valeh.ir در وب سایت رسمی سایت پست قابل پیگیری می‌باشد.
  5. اطلاعات مشتریان (نشانی، شماره‌های تماس، ایمیل و ...) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان انتشارات واله استفاده می‌شود و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.
  6. کلیه خریدها 24 ساعت کاری بعد از خرید، تحویل پست و پیک داده خواهد شد و ارائه خدمات توسط پیک تنها در روزهای کاری امکان‎پذیر است.
  7. هزینه‎ی پستی شامل هزینه‎ی ارسال و هزینه‎ی بسته‎بندی می‎باشد که در گزارش پیگیری مرسوله پستی درج نمی‎شود.
  8. درصورت نمایش پرداخت موفق در صفحه بانک و عدم دریافت کد رهگیری و دیدن خطا در سایت می‎بایست منتظر بازگشت پول به حساب‎تان باشید چرا که در این حالت عملیات خرید با مشکل مواجه شده است.

«انتشارات واله»